Reklama | Drukarnia

biuro@studiovision.pl

reklama@studiovision.pl

O firmie   Oferta   Kontakt

agencja reklamowa 
Reklamy świetlne
Plansze, tablice, szyldy
Litery i znaki 3D
folia samochodowa
Banery reklamowe
Witryny, wystawy, stojaki


strony internetowe, prezentacje multimedialne 
strony internetowych www
Prezentacje multimedialne
Systemy CMS
Promocja stron www


wizytówki, ulotki, teczki firmowe 
Projektowanie graficzne
Plakaty, wizytówki,
papier firmowy, notesy

Ulotki, katalogi, foldery,
broszury informacyjne

Kalendarze, pocztówki,
bony


agencja reklamowa 
Gadżety reklamowe - katalog
Nadruki na odzieży
Nadruki na długopisach
Smycze reklamowe

Studio reklamy - drukarnia koszalin

         
Reklama na pojazdach

   Auto reklama na pojazdach jest bardzo popularną formą reklamowania produktów jak i firmy. Jednorazowy koszt wykonania zapewnia, że samochód staje się skutecznym i tanim, a do tego ruchomym nośnikiem reklamy w całym okresie użytkowania. Każdego dnia, przekaz reklamowy lub informacyjny Państwa firmy dociera do setek osób.

   Grafikę wykonujemy z foli samoprzylepnych wycinanych komputerowo lub zadrukowywanych dowolną grafiką (również zdjęciami). Może to być także forma tuningu auta, przez którą zyskuje on niepowtarzalny wygląd. Stosowane techniki umożliwiają usunięcie grafiki z pojazdu w każdym momencie.

   Reklama może być również wykonana na folii magnetycznej. Ta forma posiada ogromną zaletę, którą jest możliwość samodzielnego odklejania i przyklejania elementów graficznych w dowolnym momencie i niezliczoną ilość razy. Minusem tej techniki jest ograniczona i koniecznie dość płaska powierzchnia karoserii na jakiej możemy umieścić grafikę.

Przykłady:

Studio Reklamy VISION - reklama na pojazdach
Reklama na autobusach - EGIPT
Nanoszenie laminowanych wydruków solwentowych.
Wielkoformatowe wydruki solwentowe umożliwiają umieszczenie czytelnej reklamy na pojazdach o dużej powierzchni. Wydruki przez nas wykonywane są dodatkowo laminowane. Laminowanie znacznie przedłuża trwałości wydruku oraz poprawia jego wygląd poprzez 'nasycenie kolorów'. Szyby zaklejamy wydrukiem na folii One Way Vision, która nie powoduje straty widoczności od wewnątrz.
CATFISH
Nanoszenie wzorów ciętych ploterowo.
Wzory cięte z folii pozwalają czytelnie i skutecznie oznakować każdy pojazd. Wykonujemy projekty dokładnie dopasowane do konkretnego modelu.
Najczęściej stosuje się przy wyklejaniu prostych danych teleadresowych, logo lub adresu internetowego na pojeździe.
ŁOSOŚ
Łączenie wydruków solwentowych oraz folii ciętej.
Wydruki solwentowe w połączeniu z grafiką ciętą to doskonałe rozwiązanie dla firm, które w swoim taborze posiadają wiele pojazdów i nie chcą ponosić wielkich kosztów związanych z ich oznakowaniem.
One Way Vision
One Way Vision
Folia idealnie nadająca się wszędzie tam gdzie wymagany jest prześwit światła i widoczność. (wystawy, szyby samochodowe, itp.)
Zewnętrzna strona zadruku folii staje się doskonałym nośnikiem informacji/reklamy, nie powodując jednocześnie straty widoczności od wewnętrznej strony.

reklamy świetlne
reklamy świetlne
reklamy świetlne
plansze, tablice
plansze, tablice
reklama na samochodach
nadruki
góra strony
do góry 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Studio Reklamy VISION

reklamy świetlne, plansze reklamowe, tablice reklamowe, szyldy reklamowe, litery 3D styrodur i znaki 3D, reklama na samochodach, banery i flagi reklamowe, witryny, wystawy, stojaki reklamowe,
tworzenie stron i sklepów internetowych, tworzenie stron flash, prezentacje multimedialne, systemy CMS, promocja stron www,
projektowanie graficzne, papier firmowy, teczki firmowe, notesy, wizytówki, broszury informacyjne, katalogi, foldery, ulotki firmowe, kalendarze, pocztówki, kartki okolicznościowe,
nadruki na odzieży, nadruki na długopisach i zapalniczkach, smycze reklamowe, gadżety reklamowe, agencja reklamowa.